Litt om oss

Arctic Eiendom Harstad (AEH) er en offensiv eiendomsaktør i Sør-Troms som eier, forvalter og utvikler nærings- og boligeiendom i Harstad.

Strategien til selskapet er å investere i sentralt beliggende eiendommer i Harstad og omegn, med fokus på å lage et best mulig produkt for fremtidige leietakere.

Nøkkelpersoner

 
  • Stian A.
    Arntzen

    Daglig leder og eier
    CEO and owner

    Mobil: 907 65 949

    stian@arctic-eiendom.no

  • Rolf
    Stormo

    Driftsansvarlig
    '

    Mobil: 905 88 310
    rolf@arctic-eiendom.no

  • Stig
    Simonsen

    Utleieansvarlig Privat og Næring
    '

    Mobil: 916 97 740
    stig@arctic-eiendom.no

  • Malin E.
    Arntzen

    Salg og marked
    '

    Mobil: 993 99 125
    malin@arctic-eiendom.no

  • Alena Salomonsen

    Regnskapsfører
    '

    Mobil: 404 35 760
    alena@arctic-eiendom.no

  • Mats Nygaard Johnsen

    Arbeidende styremedlem
    '

    Mobil: 971 61 973
    mnj@arctic-eiendom.no

  • Rudi M. Christensen

    Forretningsadvokat
    '

    Mobil: 954 12 025
    rudi@advokatfirmaetfinn.no

LOGO_AE_FRONT_1.jpg
NY_A_AEH_LOGO.jpg

Arctic Eiendom Harstad AS
Rikard Kaarbøs plass 1
9405 Harstad

NO 915 350 550 MVA

  • Facebook

© 2020 - Nye Sider AS  - post@nyesider.no - Alt innen reklame og profilering